Nasza oferta serwerów VPS

Wybierz lokalizację serwera

Serwer z Polski
Potrzebujesz profesjonalnej usługi z administracją i panelem zarządzania? Nie mogłeś trafić lepiej! Zapoznaj się z naszą ofertą serwerów VPS w Polskiej lokalizacji.

VPS RH1-PL

Najmniejszy z pakietów VPS. Idealny dla firm, dla których zwykły hosting współdzielony to trochę za mało. Idealny dla stron opartych o Wordpress.

 • Zasoby procesora
  2 vCore
 • Pamięc RAM
  4096 MB
 • Dysk
  25 GB NVMe
 • Transfer miesięczny
  20 TB
 • Lokalizacja
  Polska, Warszawa
Serwer z Niemiec
Niemiecka lokalizacja to równie dobra infrastruktura i wydajne serwery. Jeśli minimalnie większy ping nie stanowi dla Ciebie problemu, to ta oferta jest dla Ciebie idealna!

VPS RH1-DE

Najmniejszy z pakietów VPS. Idealny dla firm, dla których zwykły hosting współdzielony to trochę za mało. Idealny dla stron opartych o Wordpress.

 • Zasoby procesora
  2 vCore
 • Pamięc RAM
  2048 MB
 • Dysk
  40 GB NVMe
 • Transfer miesięczny
  20 TB
 • Lokalizacja
  Niemcy, Nuremberg
Twoje dane - nasza odpowiedzialność za ich bezpieczeńśtwo
Dlaczego serwer VPS u nas?
trust_us

Wirtualizacja KVM

Dzięki przemyślanej architekturze tego rozwiązania jest ono kompatybilne z każdym systemem operacyjnym, zapewniając przy tym wysoki stopień bezpieczeństwa maszyn wirtualnych. Wszystko to w efekcie przekłada się na wyższy komfort i wydajność pracy na naszych serwerach.
trust_us

Dyski NVMe

Jedną z kluczowych zalet dobrego hostingu jest szybkość przesyłu danych. Stosowane przez nas dyski NVMe zapewniają o wiele krótszy czas reakcji niż konkurencyjne, standardowe dyski twarde. Ponadto pozwalają przy większej przepustowości skrócić czas potrzebny na odebranie i przetworzenie żądania przez serwer.
trust_us

Brak oversellingu

Nikt nie lubi przepłacać. Dobrze o tym wiemy, dlatego nie stosujemy wobec swoich Klientów praktyk wyprzedawania większej ilości mocy, niż jest faktycznie dostępne czy też ilości usług przekraczającej możliwości zasobów serwera.
trust_us

Bezpieczne przechowywanie danych

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z wagi i ilości przechowywanych na serwerach hostingowych danych, damy o to, by dane te nie zostały bezpowrotnie utracone. W tym celu stosujemy dodatkowy system zabezpieczeń polegający na przechowywaniu kopii zapasowej zawartości serwerów na osobnej maszynie przy wykorzystaniu dysków w systemie RAID1. Metoda ta pozwala znacznie zwiększyć poziom bezpieczeństwa danych powierzanych nam przez Klientów.
trust_us

Panel zarządzania usługami

Kiedy zdecydujesz się na nasze usługi, otrzymasz dostęp do intuicyjnego internetowego panelu zarządzania. Dzięki temu wszystko jest pod ręką, a wszystkie potrzebne przy zarządzaniu serwerem czynności, takie jak instalacja systemu operacyjnego, sprawdzenie IP serwera, logowanie przez konsolę z przeglądarki WWW czy restart możesz wykonać właśnie z poziomu panelu.
trust_us

Administracja serwerami

Jeśli brakuje Ci czasu lub umiejętności, całą administrację serwerem możesz zlecić nam. Zajmiemy się wszelkimi zadaniami od instalacji panelu, przez dodanie interesującej Cię domeny po konfigurację skrzynki poczty email. Przeprowadzimy Cię przez proces konfiguracji serwera i pomożemy z każdym napotkanym po drodze problemem.
Nasz partner technologiczny

Współpracować należy z najlepszymi. Dlatego my połączyliśmy siły z Atman! W dzisiejszych czasach dane są na wagę złota. Jako specjaliści wiemy, że Twój biznes zależy od niezawodności sieci. Dobra struktura IT to właściwie połowa sukcesu. Wspólnymi siłami zapewniamy Ci wszystko, czego potrzebujesz.

W naszej ofercie znajduje się kompleksowa obsługa w zakresie przetwarzania oraz ochrony danych. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię serwer VPS, kolokacja, dzierżawa serwera dedykowanego czy zapewnienie sobie transmisji danych, znajdziesz to w naszej ofercie.

hero
Warto wiedzieć

VPS, czyli Virtual Private Server jest kompromisem pomiędzy serwerem dedykowanym a współdzielonym. Fizyczny serwer zostaje podzielony na kilka wirtualnych serwerów, każdy z nich działa niezależnie od pozostałych. Dzięki temu otrzymujesz określone zasoby, czyli: procesor, RAM, miejsce na dysku. Rozwiązanie to wiąże się z koniecznością administracji, z tego powodu wymagana jest podstawa wiedzy z zakresu zarządzania serwerami. Jest to opcja dla Ciebie, jeżeli cenisz sobie niezależność oraz komfort. Serwer VPS to rozwiązanie, które ma bardzo korzystny stosunek ceny do możliwości.

Serwer dedykowany to fizyczna maszyna, która w całości zostaje oddana do dyspozycji jednego użytkownika. Wszystkie parametry, czyli miejsce na dysku, RAM, czy procesor są do pełnej dyspozycji osoby wynajmującej. Ograniczenie stanowią wyłącznie parametry samego urządzenia oraz łącza. Jest to opcja dość kosztowna. Jeżeli na chwilę obecną nie potrzebujesz całego serwera, skorzystaj z opcji VPS, który zapewnia zbliżone możliwości za niższą cenę.

Hosting współdzielony to najtańsza z możliwych opcji. Polega on na tym, że jeden serwer jest współdzielony przez wielu użytkowników. Żaden z nich nie ma dostępu do funkcji administracji serwera. Serwer współdzielony jest praktycznie bezobsługowy, ponieważ nadzoruje go firma udostępniająca hosting. Jako klient otrzymujesz przestrzeń na swoją stronę. Opcja ta wymusza na Tobie wiele ograniczeń. Znacznie lepszym rozwiązaniem w większości przypadków jest zdecydowanie się na serwer VPS, który umożliwia samodzielne administrowanie serwera.

Wirtualizacja to proces, w którym maszyna fizyczna (czyli, jeden fizyczny serwer) zostaje podzielona na kilka VPS (czyli, wirtualne serwery prywatne). Zwirtualizowane serwery mogą posiadać odrębne systemy operacyjne. Każdy z nich ma przypisane elementy, takie jak: dysk, RAM, adres IP, procesor. Dzięki procesowi wirtualizacji kilku klientów może wykorzystywać jedną fizyczną maszynę niezależnie od siebie. Nie wpływają oni na swoje działania. Mogą dowolnie konfigurować serwery VPS według indywidualnych potrzeb.

Kolokacja serwera dedykowanego to nic innego jak umieszczenie Twojego serwera prywatnego w odpowiednio przygotowanym środowisku. Umożliwiamy kolokację w ramach infrastruktury naszego partnera. Dzięki nam Twój serwer może zostać umieszczony w Polskiej lokalizacji, a następnie fachowy zespół będzie codziennie czuwać nad zapewnieniem mu odpowiednich warunków.